Конференція «Експорт в умовах війни. Виклики та можливості»

28 травня 2025 року (10:00-15:30) у Києві відбудеться конференція на тему: «Експорт в умовах війни. Виклики та можливості», під час якої відбудеться обговорення ключових викликів і можливостей для українського експорту під час повномасштабної війни.
Про захід
У фокусі заходу — презентація проєкту нової Експортної стратегії України, яка стане орієнтиром для державної політики підтримки експорту в умовах повномасштабної війни та повоєнного відновлення.
Формат: офлайн та онлайн (Zoom)
Для кого?
Захід об’єднає представників уряду, бізнесу, експертного середовища та міжнародних партнерів, щоб обговорити практичні рішення, які допоможуть українським експортерам адаптуватися до нових умов, зберегти присутність на зовнішніх ринках і закласти основу для економічного відновлення.
Під час конференції буде представлено:
Результати дослідження щодо оцінки очікувань, поведінкових стратегій і заходів реагування ключових імпортерів української продукції (10 найбільших країн).
Дорожню карту просування економічних можливостей України на зовнішніх ринках в умовах війни.
Серед спікерів:
Тарас Качка, заступник міністра економіки України – Торговий представник України
Андрій Ремізов, директор Офісу з розвитку підприємництва та експорту
Ігор Бураковський, голова правління Інституту економічних досліджень та політичних консультацій
Вероніка Мовчан — директор з наукової роботи Інституту економічних досліджень та політичних консультацій
Андрій Длігач — співзасновник Advanter Group
Представники GIZ «ReACT4UA / EU4Business», ПРООН, посольства Японії в Україні та інші
Як взяти участь?
Для участі в конференції потрібно заповнити аплікаційну форму. Після заповнення реєстраційної форми буде надіслано програму та адресу місця проведення зустрічі та/чи zoom-посилання.
Довідково
Захід організовано громадською спілкою «Фонд підтримки реформ в Україні» у межах реалізації проєкту «Експортна стратегія України в умовах війни» за сприяння Програми розвитку ООН (ПРООН) в Україні та фінансової підтримки Уряду Японії, наданої в межах проєкту «Трансформаційне відновлення задля безпеки людей в Україні», та в межах проєкту «TIPSTER: Торгівля, підтримка інтелектуальної власності та технічне регулювання», що реалізовується ГС «ФПРУ») за фінансової підтримки уряду Німеччини в межах проєкту міжнародної співпраці ReACT4UA («Застосування та імплементація Угоди про асоціацію між ЄС та Україною у сфері торгівлі»), виконавцем якого є німецька федеральна компанія Deutsche Gesellschaftfür Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.